Delikli Cam Filmi

0
628

Delikli cam filmi, PVC kaynaklı üretilmekle beraber delikli bir dijital baskıdır. Arkasındaki yapışkan sayesinde cama sabitlenebilmektedir. Yapışkanlı olmayan dış yüzeyi cama uyum sağlaması ve daha estetik durması açısından beyaz renkli üretilmektedir. Dışarıdan içeriyi görmek mümkün değildir ama içeriden dışarıyı görmek elbette mümkündür. Genellikle geniş camlara ve iş yerlerine uygulanmaktadır. Uygulanan alanlarda mahremiyeti kesin olarak sağlamaktadır. Bu cam filmine reklam da uygulanabilmektedir ve son zamanlarda bu yöntem çok ilgi görmektedir.

Delikli Cam Filmi Fiyatları

Baskı dijital olarak yapıldığı için uygun fiyatlı delikli cam filmi bulmanız çok kolaydır. Mağazalardan ya da telefonla iletişim haline geçerek daha detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Delikli Cam Filminin Uygulanışı

Merkezle iletişime geçtikten hemen sonra çalışmalara başlanır. Daha sonra dijital baskı uygulanarak malzeme ortaya çıkartılır. Devamında mekana gelinerek çok kolay bir şekilde montajı gerçekleştirilir ve siz çok zorlamadıkça uzun zaman dayanıklı delikli cam filmi varlığını devam ettirir. Çok ince bir yapıya sahiptir ve görünümde bir rahatsızlığa neden olmaz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here