Fenerbahçe hedef büyüttü! Dünya yıldızı geliyor

0
618

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Türkiye Kupası maçı öncesinde yeni teknik direktörü açıklaması bekleniyor. Ali Koç’un görüştüğü teknik direktörler ise ortaya çıktı.

Bir taraftarla yaptığı telefon konuşmasında bu haftayı işaret ederek, yeni teknik direktörün açıklanacağı konusunda güvence veren Ali Koç’un, Perşembe günü oynanacak Türkiye Kupası’ndan önce tüm Fenerbahçelileri heyecanlandıracak açıklamalar yapacağı gelen bilgiler arasında.

Ali Koç’un bu konuşması sırasında Fenerbahçe’yi Ocak ayından itibaren çalıştıracak teknik direktör konusunda bazı kritik açıklamalar yapacağı belirtiliyor. Koç’un yeni teknik direktör konusunda Damien Comolli’yi saf dışı bıraktığı ve görüşmeleri bizzat kendisinin yürüttüğü ise gelen bilgiler arasında.

fenerbahçe, teknik direktör, transfer

Başkan Ali Koç, son 20 günde aralarında; Lopetegui, Antonio Conte, Zinedine Zidane, Laurent Blanc, Leonardo Jardim, Vincenzo Montella, Slavisa Jokanovic, Sinisa Mihajlovic, Jose Pekerman ve Tayfun Korkut’un aralarında bulunduğu yaklaşık 20 teknik adam ve menajerleriyle temas kurdu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here