Hoşgeldin 2016

0
15

Acısı ile tatlısı ile bir yılı daha geride bıraktık. Şöyle dönüp geriye bir bakınca nasılda geçip gitmiş aylar günler diyorsunuz değil mi?

Türkiye 2015 yılını kolay, kolay unutmayacak. Bir yıla iki seçim sığdırdık. Çok sayıda şehit verdik daha birçok konuda unutulmaz olaylar yaşadık.

2015 Yılı adeta ülkemiz için acıların yılı olarak tarihe geçti. Yaşanan bu acılar uzun yıllar unutulacak gibi değildi, umarız ki bu acılar ve zor günler bir daha yaşanmaz.

”Okuman Lazım” Haber sitesi olarak; 2016 Yılının ülkemize başta huzur, sağlık, mutluluk, barış, getirmesini temenni ediyoruz. Birlik ve bütünlüğümüzün asla bölünmediği, savaşların olmadığı, özgürlüklerin, adaletin, sevginin, hoşgörünün ve saygının hüküm sürdüğü güzel bir yıl olmasını diliyoruz.

Yaşamak her insanın en doğal hakkı, tüm insanların rahat bir hayat sürdürmelerini sağlayacak tüm imkanlara 2016 yılında sahip olmalarını arzu ediyoruz. Biz ”Okuman Lazım” haber sitesi olarak 2016 yılında da sizlerle beraber olmaya gayret edeceğiz. Gündemin sıcak konu başlıklarını sizler için yorumlayacak, sizlerin merak ettiği her konuda haberler yapmaya devam edeceğiz.

”Okuman Lazım” Haber sitesi olarak 2016 yılınızı tekrar kutlar size ve sevdiklerinize sağlık, mutluluk, huzur, ve helalinden bol kazançlar getirmesini dileriz.

 MUTLU YILLAR…

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here