Son Terör Saldırıları: PKK, Fetö, Daeş

0
58

15 Temmuz darbe sürecinden kısa bir süre önce terör örgütleri ülkemizde saldırı yapmayı bırakmış hatta siyasi uzantıları barış mesajları vermeye başlamıştı. Sonra kokusu çıktı tabi bu sessizliğin.15 Temmuz girişimi başarısız olunca ipleri aynı elde olan bu örgütler dört koldan tekrardan saldırmaya başladı.

Bu günlerde de tonlarca ağırlıktaki bombalarla saldırılar yapıp gencecik vatan evlatlarının toprağa düşmesine neden oluyorlar. Daha dün Ankarada bombalı araçla saldırı hazırlığında olan 2 PKK’lı tespit edildi ve kendilerini havaya uçurdular. Bir kaç gün öncede Adana’da 7 araç bombalı saldırıda kullanılmak üzere hazırlanırken zanlılarla birlikte Polis tarafından etkisiz hale getirildi.

Şimdi bazılarımız diyor ki tonlarca bombadan emniyet güçlerinin nasıl haberi olmaz. Iraktan, Suriyeden giren yabancı menşeili silahlar nasıl sınırdan geçmiş diye hep merak ediyorduk. İşte Fetö’den gözaltına alınan emniyet mensupları bize o silahların, tonlarca bombanın saklanmasında ve girmesinde nasıl bir hain planın işlediğini göstermektedir. Suriye sınırında görevli olan fetö’cü Generalin neler yapabileceğini hayal bile edemeyiz. Ya da terörden temizlemeye çalıştığımız Güneydoğuda görevli rütbelilerin bile bile askerlerimizi düşmanın önüne attığını duyunca bu kadar da olmaz diyoruz. İşte bu hainler emri devletten milletten değil Türkiye düşmanlarından almış ve terör örgütlerine o şanlı üniformalarla alçak ve kalleşçe hizmet etmişlerdir. Devletimiz Fetö’den temizlendikçe Ordumuzun ve Polisimizin hareket kabiliyeti ve kendine güveni artmaktadır. Yani cerahat temizlendikçe öze dönüş hızlanacaktır.

Milletimiz birçok badireyi birlik olarak atlatmış ve düşmanlara dersini vermiştir. İşte 2023 hedefine doğru giderken ayağımıza çelme takmaya çalışanlara yine birlik halinde yumruk vuruyoruz vuracağız.

Tasalanma yiğidim; zaman bizden yanadır
Külümüzden yükselen duman bizden yanadır
Son durak, son ilahi ferman bizden yanadır
Dünya düşman olsa da, iman bizden yanadır .

(Şiir: Nurullah Genç)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here