Teşekkürler PS Lounge, Etiler PS Lounge’de Engelsiz Yılbaşı

2
343

Mutlu olmak, mutlu etmekten geçer.

Türkiye de 10 milyona yakın engellinin olduğunu biliyoruz. Engellilerin yaşadığı sıkıntıları saymakla bitiremeyiz. Bu sıkıntıların başında farkındalık gelmektedir. Toplum olarak ülkemizde engellilerin de var olduğunu ne yazık ki unutuyoruz. Gün içinde yaptıklarımız ve davranışlarımız ile adeta engellileri yok sayıyoruz. Hal böyle olunca engellilerin zaten zor olan hayatını daha da zorlaştırıyoruz.

Hatırlanmak Güzel

Engelliler toplum içinde kendilerine acınarak bakılmasını değil kendilerinin de bu toplumda yaşadıklarının fakında olunmasını istiyorlar.

İşte tam da bu noktada sosyal sorumluluk adı altında etkinlikler düzenleyenler engellilerin gönlüne taht kurmayı başarıyorlar.

Yarım Elma Gönül Alma

Engelliler hiç kimseden sadaka beklemiyor, tek istedikleri hatırlanmak ve normal insanlar gibi sosyal hayatın içinde olmak.

Teşekkürler PS Lounge

2015 Yılının son günlerinde bir yemek daveti ile engellileri mekanlarında ağırlamak isteyen PS Lounge‘nin nazik daveti engellileri çok ama çok mutlu etti.

30 Aralık Çarşamba günü Etiler Nispetiye Caddesinde son derece şık ve nezih bir mekan olan PS Lounge  de buluşan engelliler çok keyifli saatler geçirdi.

İstanbul’un bir çok yerinden bu özel davete katılan 200‘ü aşkın engellinin sevinçleri adeta gözlerinden okunuyordu. Dışarıda yılın ilk karı yağarken içeride sıcak bir ortamda canlı müzik eşliğinde yenilen yemek gerçekten övgüye layıktı.

Engellileri mekana girerken güler yüzlü çalışanların çalışanlar’ın karşılaması ve sonrasında PS Lounge‘nin güler yüzlü halkla ilişkiler müdürü ”Esra Karakoç”un masaları tek, tek ziyaret edip tüm katılanlar ile ayrı, ayrı ilgilenmesi gözlerden kaçmadı. Yemeğin başında engellilerin yeni yılını kutlayan mekan sahibi Şahin Paşazade‘nin mütevazi duruşu da bizi mutlu eden diğer bir güzel davranıştı.  Bu kadar güzel düşünülmüş bir yemek organizasyonun engellileri nasıl mutlu ettiğini kelimeler ile anlatmak gerçekten çok zor.

Boğaziçi Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak teşekkür ederiz

Bu güzel yemek organizasyonuna,  katılan derneklerden biride; Boğaziçi Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği oldu.  Derneğin başkan yardımcısı Hanife Güneşer ile derneğin üyeleri katıldıkları yemekte çok büyük keyif aldıklarını dile getirdiler.

Boğaziçi Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak bu örnek davranışından dolayı ilk önce PS Lounge sahibi Şahin Paşazade‘ye sonra PS Lounge  ailesine çok ama çok teşekkür ederiz.  Bizlere gösterdiği yoğun ilgiden dolayı halkla İlişkiler müdürü ”Esra Karakoç”a ayrıca teşekkür ederiz.

Herkese Örnek olsun

Başından sonuna kadar tüm detayları incelikle düşünülmüş bu güzel yemek organizasyonu umarız ki diğer mekanlara da örnek olur.

Engellilerin derdinin yeme içme olmadığını altını çizerek belirtmek isteriz. Engellilerin tek istediği hatırlanmak ve toplum içinde var olduklarının bilinmesi. Yaşamın bir gerçeği olan engelli olma durumunu herkesin göz önünde bulundurmasını arzu ediyoruz.

Engellileri unutmayan ve örnek bir davranış sergileyen PS Lounge ailesine Özellikle de mekan sahibi sayın ”Şahin Paşazade‘ye bir kez daha teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

PS LOUNGE HAKKINDA

İlk olarak 2014 yılında Bodrum Yalıkavak Marina’da PS Lounge-Bodrum olarak başladık faaliyetlerimize. Gösterdiğimiz hızlı gelişim ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda aldığımız olumlu eleştirilerin heyecanı ve desteğiyle kısa sürede sektöre 2.adımımızı da attık.
Marka değerimizi arttırmak ve daha fazla kişiye ulaşmak için, doğru lokasyonu bulduktan ve doğru ekibi kurduktan sonra ferah bir mimariye sahip PS-Lounge Etiler’i hizmete açtık.

Minimal modernliğin içinde etnik çizgiden esintiler taşıyan PS-Lounge konseptimiz, masif ahşap ve taş kaplamalardan oluşan kemer biçimindeki gösterişli girişi ile misafirleri karşılamaktadır.

Bahçe ve iç mekan birleştirilerek oluşturulan tek mekan olgusu, beraberinde kullanılan malzeme ve renk diyalogları misafirlere sıcak ve huzurlu bir alan sunarken, açılır kapanır Rolling roof yapılandırması, günün her anında kullanıcı konforu ve mekan dekorasyonuna bütünlük sağlamaktadır. Geçmişten esinlenerek günümüze yansıtılan formlarıyla beraber, tamamı el işçiliği olan nargile ünitelerimizin camekanda sergileniş şekli konsepte zenginlik getirmekte,  gün ışığında mimarisini tüm doğallığıyla sergileyen mekanımız, akşam saatleri için tasarlanan aydınlatmaların ambiyansıyla misafirlere daha sıcak samimi ve rahatlık hissi vermektedir.

Her biri aşamalı denemeler ve uzun mülakatlar sonucunda titizlikle seçilen PS Lounge mutfak ekibinin, bireysel tecrübelerini ortak bir havuzda toplamasıyla meydana gelen dünya mutfağı lezzetlerimizin yanı sıra, konseptin kalbi olan ve bünyemize ait bakır ve cam ustalarımıza özel olarak tasarlattığımız %100 el işçiliği Nargilelerimiz, Azeri nargilecilerimizin kendi teknikleriyle, tamamı ithal tütünlerden hazırlanmakta ve uzun soluklu bir keyif için misafirlere sunulmaktadır.
Günün her saatinde şehrin göbeğinde dünya mutfağından lezzetler tatmak ve bu lezzetleri keyifli bir nargile sunumu ile taçlandırmak isteyen tüm değerli misafirleri
Ps Lounge Etiler’e bekliyoruz.

İLETİŞİM:

Etiler mah. Nispetiye Cad. No:100 Beşiktaş İstanbul

+90 212 265 1011 – +90 212 265 1012

E-mail: info@pslounge.com.tr

2 YORUMLAR

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here