Zeki Ahlat Özledim Albümü

0
301

Zeki Ahlat “Özledim” Albüm Tanıtım Gecesi

Zeki Ahlat’ın Albüm Tanıtım Gecesi Muhteşemdi

Sivas Doğanşar Avcıçayı Köyü‘nde Dünyaya gelen “Zeki Ahlat” Türkülere gönül vermiş birisidir. Yıllar önce başlayan müzik hayatı ilk zamanlarda düğünlerde nişanlarda türkü söyleyerek geçti. Daha sonra sahnelere ara verdi ama kendi dünyasında yazmaya söylemeye devam etti. Ve yıllar sonra çoğu kendi yazdıkları ile bir albüm yapan “Zeki Ahlat” Müzik dünyasında bende vardım dedi.

“Zeki Ahlat” “Özledim” adını verdiği albümü ile sevenlerine merhaba diyerek sanat dünyasına hızlı bir giriş yaptı. “Avcıçayı Köyü” dernek lokalinde düzenlenen Albüm tanıtım gecesini Ünlü sunucu “Ecevit Yavuz” sundu. Albüm tanıtım gecesi harikaydı.

Zeki Ahlat’ın “Özledim” isimli albüm tanıtım gecesine çok sayıda sanatçı katıldı. Tam bir dayanışma gecesiydi. Katılan sanatçılardan bazıları şunlardır. “Zaralı Nuray Zincir” “Servet Şahin” “Ramazan Kaya” “Bekir Topuz” “Aşık Arif Köse” “Salih Yıldırım” “Osman Koç” “Kadir Gürgür” “Ozan Garip Ferhat” ve tabi ki süpriz sanatçılarında katıldığı albüm tanıtım gecesinde eğlence doruklara çıktı. Bu güzel ve özel gecede Zeki Ahlat’ı yalnız bırakmayan sanatçı söyledikleri türküler ile geceye renk kattılar.

“Zeki Ahlat” 20 yıl sonra çıkardığı albümüne “Özledim” adını verdi. Yıllar sonra türkülerini tekrar söylemeye başlayan “Zeki Ahlat” hayalini kurduğu albüme de kavuştu. Bu güzel albüm çalışmalarının başında sonuna kadar Zeki Ahlat’ı yalnız bırakmayanlar da var işte o isimler.

Ana Sponsor “Paşa Navruz” Zeki Ahlat’a en büyük desteği veren isim oldu. Ayrıca Başarı Prodüksiyon’un Sahibi İş Adamı “Kadir Topal” gerek sosyal medya gerekse prodüksiyon hizmetleri olarak Zeki Ahlat’ı biran bile yalnız bırakmadı.

Zeki Ahlat Albüm Tanıtım Gecesinde Kendisini Yalnız Bırakmayanlara Teşekkür Etti.

Albüm tanıtım gecesinin sonunda Sanatçı Zeki Ahlat;  Kendisine destek verenlere teşekkür etti. Özellikle “Özledim” albüm sponsoru, Sivas Doğanşar Avcıçayı köyü ağası Paşa Navruz’a, Başarı Prodüksiyon sahibi iş adamı Kadir Topal’a Final Bilişim adına Polat Sarıçiçek‘e teşekkür etti.

“Zeki Ahlat” Teşekkür konuşmasına şöyle devam etti. Türkülerine konu olan Sivas Doğanşar Avcıçayı Köyü halkına, Avcıçayı Köyü Dernek başkanı Molla Dursun Navruz‘a uzaktan yakından gelen sevenlerine, sanatçı dostlarına ve emeği geçen herkese çok teşekkür etti.

Yıllar sonra gelen albüm’ün heycanını ve mutluluğunu yaşayan sanatçı “Zeki Ahlat” Konuşmasını şöyle sürdürdü. Bu ilk albümde türlerden 7 tanesi bana ait. Bana ait olan bu eserleri yazarken İlhan kaynağım özlemini çektiğim çocukluğumun geçtiği “Avcıçayı Köyü” olmuştur dedi.

Uzun yılların ardından “Özledim” adını verdiği albümü ile sevenlerinin gönlünde taht kurmayı hedefleyen sanatçı “Zeki Ahlat” yeni albüm çalışmaları sevenlerimin ilgisine bağlı sevenlerimiz devamını ister ve desteklerini esirgemezlerse tabi ki yeni albüm yada albümler olabilir diye konuştu. Bir sanatın ve sanatçının ayakta kalması için maddi manevi destek çok önemli bu destek olduğu sürece bende türkülerimi sevenlerim için söylemeye devam edeceğim.

Zeki Ahlat  Özledim

Sivas ili Doğanşar ilçesine bağlı Avcıçayı Köyü’nün sanatçısı. “Zeki Ahlat” Sevenlerinden destek bekliyor. Sizler de Halk Müziği sanatçısı Zeki Ahlat’ albüm satın alarak videolarını izleyerek paylaşarak destek olabilirsiniz.

“Okuman Lazım” haber sitesi olarak Değerli sanatçı Zeki Ahlat’a sanat hayatında başarılar diliyoruz. Yeni albümün kendisine şans ve bol kazanç getirmesini arzu diliyoruz.

Zeki Ahlat’ı Sosyal Medya da Takip Edebilirsiniz

Zeki Ahlat Youtube Kanalı Tıklayınız

Zeki Ahlat Resmi Facebook Hesabı Tıklayınız

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here