Perşembe, Mayıs 23, 2024

HAKKIMIZDA

Merhaba değerli okuyucularımız! ”Okuman Lazım”  haber sitemiz hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek isteriz.

Günümüzde her geçen gün yaygınlaşan internet kullanımı neredeyse hayatımızın her alanında yer almaktadır. Alışverişten tutun da tatil organizasyonları, neredeyse her konuda online işlemler, araştırmalar vs. derken interneti kullanmayanımız yok. 7’den 70’e her kullanıcının bir şeyler bulduğu sanal alemde haber sitelerinin de önemli bir yer tuttuğunu hepimiz biliyoruz. Yüzlerce hatta yüz binlerce haber sitesi var. Bizler, bunlar arasında mükemmel olanlarına ulaşmak adına yola çıkmış bulunmaktayız.

Çöp siteler, içlerinde her konuda habere yer vermeye çalışırlar ama bunu da beceremedikleri için kullanıcılar bu tür sitelerden fayda görmediği gibi, bir de yalan-yanlış  haberler yüzünden kafaları karıştırırlar.

İşte tam da bu noktada okumanlazım.com” haber sitesini kurmaya karar verdik. Amacımız; gündem oluşturan haberleri anlaşılır bir dille yazmak ve siz değerli okuyucularımıza sunmaktır.

Her konuda haberleri bulabileceğiniz sitemizde özgün ve anlaşılır dille yazılmış haberler sizleri bilgilendirecek,  araştırma yazılarımız ise sizlere aradığınız bir çok sorunun cevabını verecektir. Özgün ve anlaşılır haberler yapmayı birinci ilkemiz olarak belirledik.

Halkın içinden yazarlarımız sizlere merak ettiğiniz konuları samimiyetle yazacak, gündeme ilişkin farklı bakış açısı ile haberlerin perde arkasını sizlerle buluşturacaklar.

Kısaca, ”hayata dair ne varsa” bu sitede bulacak, gündemi takip ederken keyif alacaksınız. Umarız ki her şeyin en iyisine layık olan sizleri memnun edebilir, gönüllerinizde taht kurabiliriz.

Sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yaşam sürmenizi temenni ederken, hayata dair aradığınız ne varsa bu sitede bulabilirsiniz, diyoruz.

Okuman Lazım Haber Sitesi Yönetimi adına esen kalın…