15 Ocak Pazartesi Gününde Astroloji

0
153

Ocak ayında Ay tüm gün Oğlak burcunda ilerliyor duygusal bir modda değiliz. Oğlak; sistem, düzen, organize etmek, planlamak, belli bir mantığa oturtmak,sorumluluk almak konularında başarılıdır.

Sabah erken saatlerde Ay,Satürn Oğlak burcunda kavuşuyor ve güne bu etkenlerle başlıyoruz. Satürn’ün kolaylık vermeyen, sınırlayan, engelleyen, daraltan etkileri sebebiyle sabahtan yapmamız gereken işlerimizde kolay akışlar elde edemeyebiliriz. Ancak saat 10 sularında yardımımıza Ay-Merkür kavuşumu ve Güneş-Şiron arası pozitif etkileşimi yetişiyor.

Bu etkileşim tüm gün etkinliklerini sürdürüyor olacak. Ay’ın Pazartesi günkü son etkileşimi ise 23:30 sularında Neptün’le pozitif gerçekleşiyor. Hayal gücümüzün ve hislerimizin daha yükseldiği saatlere giriyoruz. Geceye bu etkileşimle başlarsak rüyalarınızda da canlanma olacaktır. Yarın ki Rüyalarınızı dikkate almalısınız.

Yine bu süreçte kendinizi manevi olarak rahatlayabileceğiniz şifa, dua, meditasyon yollarına başvurabilirsiniz. Maneviyat , huzur ve sağlık içinde sona ermesini dilediğimiz bir gün geçirmeniz dileğiyle…

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here