365 gün sevgili olmak lazım

0
66

Bu gün 14 Şubat diğer adı ile “Sevgililer Günü” herkese kutlu olsun.

Sevmenin sevgili olmanın günü 14 Şubat. Peki, sevgiyi bir güne sığdırmak doğru bir davranış mı? bir günlük sevgi gösterisi bir yıl boyunca yeterli oluyor mu? size göre bu durum ne kadar mantıklı.

Bir insanın hayatında sahip olduğu en değerli varlıklardan birisidir karşı cins. Kadın ya da erkek ikisi de aynı aralarından kıyaslama yapmak doğru olmaz. Tabi kadınların bu konular da biraz daha duygusal olduklarını unutmamak lazım.

Bir erkeği ya da kadını en çok mutlu eden karşı cinsten birini sevmek ve onun tarafından sevilmektir. Sevgi, saygı, anlayış, hoşgörü, fedakarlık ve daha bir çok duygunun anlamıdır aşk.

Evet, onun adı “aşk” ve aşk bünyesinde yüzlerce duyguyu barındıran bir duygudur.

Bu “Allah” vergisi duyguyu bir güne sığdırmak o gün yapılanlarla ya da yapılacaklarla değerlendirmek hiç doğru bir davranış olmayacaktır.

İnsan sevdiğine her zaman ilgi göstermeli, sürpriz’ler yapmalı, hediyeler almalı her günü sevgililer günü gibi yaşamalı.

Sevginin bir günlük olmadığını, bir İnsanın ömrünün sonuna kadar sevmeye sevilmeye ihtiyaç duyduğunu unutmamalı.

Umarım sizlerde sevginizi bir gün değil bir ömür yaşayan ve yaşatanlardan biri olmayı başarabilirsiniz. Unutmayın bir gün değil 365 gün sevgili olmak lazım.

Tüm bu duygular ile 14 Şubat sevgililer gününüzü kutlar her gününüzün sevgililer günü tadında olmasını dilerim.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here