Okuman lazım ve moda haberleri

0
117

Merhaba değerli okuyucularımız bu yazımızda sizde moda hakkında görüşlerimizi ve önerilerimizi paylaşacağız umarız faydalı olur.

Moda nedir… Modayı kimler belirler… Moda deyince aklınıza ilk ne gelir…

Tarihçesi çok eskilere dayanan moda kültürü yıllar geçtikçe daha da önem taşıyan bir unsur haline geldi. Moda dendiği zaman akla ilk gelenler ise şöyle örneklendirilebilir,

Giyim, takı, renk, makyaj sitilleri, saç rengi, mobilya, teknolojik ürünler, ve daha sayamadığımız çok sayıda seçenek günlük yaşantımızda yer kaplamaktadır ve yıla göre en çok tercih edilen ürünler, renkler vs modayı belirlemektedir.

Günümüzde modayı belirleyenler sanatçılar, modacılar, büyük firmalar olarak sayılabilir. örneğin bir sanatçı saçının modeli rengi ile elbise rengi ile ve buna benzer durumlar ile kendi kitlesine örnek olur ve o sanatçının yaptıkları sevenleri tarafından da uygulanır böylece yılın modası belirlenmiş olur, tabi bu örneği aklınıza gelen çok sayıda seçenek ile çoğaltabilirsiniz.

Moda deyince günümüzde aklınıza ilk ne gelir sorusuna cevap verenler ünlü sanatçıların giydiklerini, taktıklarını,saç modelleriniz, makyaj sitillerini örnek gösterirler. Kime göre ise moda sana yakışandır ki bize göre de doğru olan budur, ünlü markaları sırf moda diye aldınız ama üzerinize yakışmadı bu moda düşüncesi sizin çok kötü bir görüntüye sahi olmanızı sağlayabilir, en güzeli üzerinize yakışanı giymek, yakışanı takmaktır,

Peki sizler modayı sade ve anlaşılır bir şekilde nerden ve nasıl takip edeceksiniz tabi ki bizim sitemizden yani www.okumanlazim.com adresinden takip edebileceksiniz.

Çünkü bizler sizler için abartıya kaçmadan dozunda özgün haberler ile sizlere güncel modayı sunacağız.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here